









3 900 ₴
Самовирівнюючий 4D чотириплощинний лазер YATO YT-30415 із зеленим променем. Кидає 16 ліній, по чотири на кожну площину. Дозволяє вирівнювати та вирівнювати кожну стіну одночасно в режимі реального часу. Лазерний діод забезпечує видимість в приміщенні до 25 метрів.
Багатий набір аксесуарів, включаючи алюмінієвий штатив довжиною 1,2 м з адаптером і дві батареї, що входять до комплекту, дозволяють безперебійно працювати протягом більш тривалого періоду часу.
Можливість придбати батарейку YT-30416.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Робочий діапазон | 25 м |
| Похибка вимірювання | 2 мм/м |
| Кут самовирівнювання | 3 град. |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Лазерний діод | 530 нм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP52 |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2.4 А. г |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Вага | 0.57 кг |
| Колір лазера | Зелений |
| Додаткові функції | |
| Кількість лазерних площин | 4 |
| Габарити | |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 135 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Штатив | Так |