








4 600 ₴
Оптичний нівелір YATO YT-30552 для геодезії та будівництва. Відкалібрований на заводі, готовий до роботи. Оснащений корпусом класу герметичності IP54, що означає захист від крапель дощу і пилу в кількостях, що не заважають роботі пристрою. Високоякісна оптика, пневматичний компенсатор і робочий діапазон 100 метрів забезпечують повторювану і точну роботу в оптимальних умовах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр об'єктиву | 38 мм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP54 |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Оптичне зображення | Вертикальне |
| Оптичне збільшення | 32 х |
| Поле зору | 1°20´ |
| Робочий діапазон | 100 м |
| Стан | Новий |
| Середньоквадратична похибка на 1 км подвійного ходу | 2 мм |
| Габарити | |
| Вага | 1.4 кг |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 140 мм |