








6 000 ₴
Оптичний нівелір YATO YT-30550 для геодезії та будівництва. Відкалібрований на заводі, готовий до роботи. Оснащений корпусом IP66, що означає повний захист від пилу, сильного дощу та запотівання. Високоякісна оптика, пневматичні компенсатори та робочий діапазон до 110 метрів забезпечують повторювану та точну роботу в будь-яких умовах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.4 кг |
| Робочий діапазон | 110 м |
| Стан | Новий |
| Оптичне зображення | Вертикальне |
| Поле зору | 1°20´ |
| Діаметр об'єктива | 38 мм |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Оптичне збільшення | 32 х |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Середньквадратична похибка на 1 км подвійного ходу | 1 мм |
| Габарити | |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 140 мм |