









21 000 ₴
Бензиновий культиватор YATO YT-85591 дозволяє швидко і ефективно копати грунт, готуючи її до вирощування рослин. Завдяки міцній конструкції та ефективному двигуну внутрішнього згоряння LONCIN обсягом 196 см³ він стане відмінним вибором для тих, хто шукає надійне обладнання для догляду за садом або ділянкою.
Три комплекти ножів з кожної сторони дозволяють обробляти ґрунт на глибину до 260 мм при загальній робочій ширині 850 мм. Це забезпечує швидке і ефективне розбивання грудок землі, ефективне перемішування та підготовку грунту для посадки рослин.
Культиватор має сталевий корпус, який захищає пристрій від шкідливих зовнішніх факторів. Два транспортних колеса забезпечують легке переміщення по місцевості, що дозволяє швидше обробляти великі площі землі під посів чи посадку. Регулювання глибини дозволяє підганяти робочу глибину під умови грунту, а регулювання положення рукоятки дозволяє зручно налаштувати пристрій під оператора.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальна глибина обробки | 26 см |
| Максимальна ширина обробки | 85 см |
| Марка двигуна | LONCIN G200F |
| Мінімальна ширина обробки | 35 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 54 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 5.58 к. с. |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Об'єм масляного бака | 0.5 л |
| Об'єм паливного бака | 3 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |