









13 500 ₴
Мотокультиватор - це садовий інструмент, що дозволяє швидко та ефективно копати та готувати ґрунт для вирощування рослин. Завдяки міцній конструкції та ефективному двигуну внутрішнього згоряння LONCIN об'ємом 166 см3, він є відмінним вибором для людей, які шукають надійне обладнання для догляду за садом або присадибною ділянкою.
Три комплекти ножів з кожного боку дозволяють працювати із ґрунтом на глибину до 260 мм при загальній робочій ширині 600 мм. Це забезпечує ефективне розбивання земляних грудок, безпроблемне перемішування та підготовку ґрунту під посадку рослин.
Румпель має сталевий корпус, що захищає пристрій від зовнішніх шкідливих факторів. Має переднє колесо транспортування, що дозволяє швидко і ефективно пересуватися по площі культивації. Це означає, що ви можете швидко підготувати великі ділянки землі для посадки або обробки, заощадивши дорогоцінний час та зусилля.
Двигун поставленого мотоблока не залитий маслом, а паливний бак не заправлений бензином. Перед запуском залийте моторне масло та паливо. Першу заміну масла слід проводити через 5 годин роботи. Кожен наступний через 20-25 годин роботи .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальна глибина обробки | 26 см |
| Максимальна ширина обробки | 36 см |
| Марка двигуна | LC1P65FE-2 |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 33.5 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 3.94 к. с. |
| Об'єм двигуна | 166 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 0.9 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |