Отзывы о компании Интернет-магазин "24ka.com.ua"
- Вячеслав К.
Рекомендую.
Ігор Ю.Сделка на маркетплейсе Prom.uaКлоуни!!! Сказали спершу що є і відправлять… потім некомпетентний оператор зателефонував і пробубонів що немає, а перед цим сказали що є і відправлять!!! ГІМНО-МАГАЗИН, ні сервісу, ні товару!!!
НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!
ВІДПРАВЛЯЮ СКАРГУ НА ПРОМ НА ЦЕ ГІМНО-МАГАЗИНДмитро Т.- Сергій С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Постачальник просто прислав непрацюючий товар. Скинув детальне відео, де видно,що ДБЖ не вмикається, продавець, навіть ,не відповів. Це кидалово, буду просити маркетплейс про поверненя коштів
Юрий П.- Роман І.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Продавец товар не отправил !морочит голову три дня , что отправит завтра , а отправки нету!деньги не вернул!
Не советую этот магазинДмитрий М.Хотів замовити 2 штуки один в цех один в роботу. Продавець самовільно скасував друге замовлення не передзвонивши. Добре замовив у іншого продавця та й прийшов звідти на 1,5 дня швидше
Вадим К.Замовив 2 аккамулятори ще 23.02.2026, 5 днів мені кожен день меджер повідомляв що затримка і сьогодні точно відправимо, минула неділя - купленний товар не відправили, потім запросив повернення коштів - вже 5й день, кожного дня вони уточнюють у бухгалтерії і кошти досі не повернуті.
Давидюк І.- Игорь Ф.
