Отзывы о компании Интернет-магазин "24ka.com.ua"
- Артем К.
- Василь К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Дмитрий М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Василий Р.
- Сергей С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Сергей Ш.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Аккум був з відбитим вушком ручки. Враховуючи, що він був добре запакований і на пакуванні не було сліду удару, то це не було зроблене не доставкою. Тому 4 зірки. Все решта - добре.
Сергій М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Олександр Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Петро Ш.Сделка на маркетплейсе Prom.ua

Не заказуйте цей товар, нічого не світить, тільки викинуті на вітер гроші.