Отзывы о компании Интернет-магазин "24ka.com.ua"
- Віталій М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Артем Ч.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Кажуть, що є в наявності, створюють тнн, і не відправляють, передзвонюють товару немає.Шахраїїї!!!
Віта М.Чотири дні чекали, поки обігрівач відправлять. Потім просто не виходять на зв'язок. Безвідповідально
Альона М.- Гонтовюк В.
- Володимир Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Сімеон К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Дмитро М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Іван У.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Продавця не рекомендую. Тільки втратете час. Замовлення приймають, товар не відправляють.
Александр Х.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
