Отзывы о компании Интернет-магазин "24ka.com.ua"
- Олег В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Игорь М.
Не рекомендую продавця. Зробив замовлення, одразу сплатив. Продавець на протязі тижня, обіцяв, що затра товар відправить. І це мені казали 4 рази на тиждень. Останній раз взагалі сказав, що товар вже на пошті, ну і затісно, ніякого товару на пошті нема. Скасувати замовлення нема можливості, тільки через продавця. Тепер змушений чекати менеджерів ПромЮА, які мабуть теж дуже зайняті, бо чекати доведеться 5 РОБОЧИХ днів. І ще взагалі не зрозуміло чим все закінчиться. Сумно те, що всі знають яка ситуація в країні зі світлом. Це замовлення було необхідно, якомога швидше.
Евгений С.- Дмитро К.
Пʼять днів відправляли так і не дочекалися акумулятор 😡Дуже схоже на шахраїв
Валентина Х.- Злотніцький В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Іван Т.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Було надіслано балон іншої конструкції.
(загальні ТТХ співпадають)Андрей П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Олег Б.
Відправка відбувається на 2-3 день, при спробі повернути товар - не виходять на контакт, відмовляються спілкуватися. Не рекомендую продавця для співпраці.
Вл Я.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
