









3 900 ₴
Самовирівнювальний 4D чотириплощинний лазер YATO YT-30419 у мініверсії із зеленим променем. Кидає 16 ліній, по чотири на кожну площину. Дозволяє вирівнювати кожну стіну одночасно в режимі реального часу.
Лазерні діоди використовують японську технологію, яка забезпечує чудову видимість у приміщенні та робочий діапазон до 30 метрів. Лазер має три режими яскравості та рухомі віконця. Працює від Акумулятора збільшеної ємності до 4000 мАг.
Компактний корпус з міцного пластику з класом герметичності IP54, з нековзкими гумовими накладками, забезпечує пилонепроникність і стійкість до крапель, що падають з будь-якого боку.
Можливість придбати Акумулятор YT-30420 і приймач лазерного променю YT-30421.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Робочий діапазон | 30 м |
| Похибка вимірювання | 2 мм/м |
| Кут самовирівнювання | 3 град. |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Лазерний діод | 540 нм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP54 |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Вага | 0.47 кг |
| Колір лазера | Зелений |
| Додаткові функції | |
| Кількість лазерних площин | 4 |
| Габарити | |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Висота | 108 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |